Öne Çıkanlar Muhammet Gür çeteler Uşak Belediyesi araç parkuru Nurullah Cahan Zeyrek Özmercan Seçim kömürleri

FETÖNÜN KORUMAYA ALDIĞI AKPARTİLİ ESKİ İL BAŞKANI ADAY ADAYI OLDU

Geçen yıl AK PARTİ Uşak İl Başkanlığı görevinden alınan ancak yaptığı basın açıklamasında kongre sürecine kadar başkanlık görevinde olacağını iddia eden AKP Uşak İl Başkanı Servet Kuş'un yerine kongre süreci beklenmeden bugün ki İl Başkanı Mehmet Çakın atandı. Uşak Cumhuriyet Savcılığında hazırlanan FETÖ iddianamesindeki ifadesinde darbeyi önceden haber aldığını itiraf eden Servet Kuş fetöden yargılanarak 6 yıl ile cezalandırılan iş ortağı Abdullah Kılıç'tan aldığı bir mektupla gündeme gelmişti..

FETÖ'DEN TUTUKLU İŞORTAĞI MEKTUBUNDA 'SIRA SENDE' DEMİŞTİ

2016 Yılı Ağustos ayında FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanarak 6 yıl ceza alan Abdullah Kılıç, o dönemde  AKP Uşak İl Başkanı olan Servet Kuş'a yazdığı mektupta  "AKP'de siyasete birlikte başladık,çocuklarımızı Üftadeden (Uşak'ta kapatılan fetö koleji) beraber aldık. Usiad'den (KHK ile kapatılan Uşak Sanayici İşadamları Derneği) atıldığımı ilk seninle paylaştım. CHP, MHP ve diğerleri kendi mazlumlarına sahip çıkarken siz neden birşey yapmıyorsunuz,seçim çalışmaları sırasında kendi aracımla yaptığım çalışmaların sonucu bumu, eşin Habibe hanımın eşimi tehdit etmesinin altında bumu yatıyordu, ya gidin savcıya,hakime, kriz masasına valiye benim mağdur olduğumu anlatın ya da dilsiz şeytan olarak benim ve ailemin ahıyla başınıza geleceklerin hayalini kurun?" ifadelerine yer veriyordu.

SIRA SENDE VE EŞİNDE!

FETÖ Soruşturması kapsamında halen tutuklu bulunan Servet Kuş'un işortağı Abdullah Kılıç mektubunun devamında kendisinin mağdur edildiğini iddia ederek AKP İl Başkanı Servet Kuş'a hitaben "Ya beni kurtarın burdan ya da kaydımı silin akpden zira adalet sağlanmayan bir kurumun üyesi kalmak zulümdür" ifadelerine yer veriyordu. Mektubunun sonuna doğru AKP Uşak İl Başkanı Servet Kuş'a "Sıra sende ve eşinde. Oturduğun koltuğun hakkını ver. Elini çabuk tutmazsan yarın çok geç olabilir. Habibe Hanımın cemaatin ablası olduğu yönünde ifade verenler var" demişti.

DARBE YAPILACAĞINI BİLİYORDUM!.

Ak Parti'de ki il başkanlığı görevinden alınan Servet Kuş, Uşak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan FETÖ iddianamesinde darbe olacağını yeğeninin kayınvalidesinden öğrendiğini o gün kendisinin de FETÖ'cü olarak bildiği akrabaları tarafından aranarak "Evinize ekmek yağ çay şeker ve bolca gıda malzemesi alın, dışarıya çıkmayın" uyarısında bulunulduğunu itiraf etti.

DARBE GÜNÜ FETÖCÜ AKRABALARI TARAFINDAN KORUMAYA ALINDI!

AKP eski İl Başkanı ve 24 Haziran seçimlerinde Ak Parti milletvekili aday adayı olan Servet Kuş, Uşak Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği ifadede 15 Temmuz günü yeğeninin kayınvalidesi tarafından telefon edildiğini ve akşam saatlerinde bir darbe gerçekleştirileceğini onlardan öğrendiğini belirterek evden dışarıya çıkmayın uyarısında bulunduklarını belirtti.

YA DARBE GERÇEKLEŞSEYDİ?

15 Temmuz tarihinde gerçekleşen darbe kalkışması şayet başarılı olsaydı FETÖ'cü akrabaları tarafından korumaya alınan AKP eski İl Başkanı Servet Kuş, darbe gerçekleşmiş olsaydı muhtemelen korumaya alınacak ve kendisinden fetöye muhalif olan partililerin listesi istenecekti. Zira aynı Servet Kuş, kurduğu yapı denetim şirketinde iki iş ortağı fetö terör örgütü mensubu olmaktan tutuklanmıştı. FETÖ terör örgütüne üye olmaktan tutuklanarak cezaevine gönderilen Umut Öngel ve Abdullah Kılıç'ın iş ortağı olan AKP İl Başkanı Servet Kuş, aynı zamanda Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Uşak Teknik Elemanlar Derneği'ninde bir süre yönetimindeydi. FETÖ Kapsamında KHK ile kapatılan Uşak Teknik Elemanlar Derneği Başkanı olan Umut Öngel ise FETÖ terör örgütü üyesi olmaktan tutuklanarak cezaevine konulmuştu. Umut Öngel ile birlikte Uşak'ta kurdukları Ege İnci Yapı Denetim Ltd. Şti'nde ortak olan AKP eski İl Başkanı Servet Kuş'un diğer ortağı ise yine FETÖ'den tutuklu Abdullah Kılıç'tı. Abdullah Kılıç ise Bandırma cezaevinden yazdığı mektupta adeta "Ben içerdeysem senin dışarda ne işin var,sen dışardaysan benim içerde işim ne?" diyerek kendisinin bir an önce cezaevinden çıkartılmasını istiyor aynı zamanda da Servet Kuş'un eşi Habibe Kuş hakkında da tutuklu FETÖ ablalarının ifade verdiğini iddia ederek AKP eski İl Başkanı Servet Kuş'un eşi Habibe Kuş'un da Ablalar arasında yer aldığını söyleyenler oldu diyordu.

GÖREVDEN ALINDI ADAY ADAYI OLDU!.
Hakkında ciddi iddialar olan mektupla gündeme bomba gibi düşen Ak Parti eski İl Başkanı Servet Kuş 24 Haziran seçimlerinde kendi ismini temizleyebilmek veya gizliliğini sürdürerek hayatını devam ettirebilmek için mi aday oldu bilinmez ancak Fetö yapılanmasının yaptığı darbe kalkışmasını önceden haber alarak kendisinin güvenliğini sağlaması için fetö üyesi bir yakını tarafından uyarılan Servet Kuş bu kez Ak Parti Uşak Milletvekili aday adayı oldu.
UŞAK BELEDİYE BAŞKANI AKP'Lİ CAHAN'DA DESTEKLEYENLER ARASINDA...
  Fetö yapılanması içinde bir takım faaliyetlerde bulunduğu eşinin ablalar arasında yer aldığı iddia edilen mektupla gündeme gelen Servet Kuş aynı zamanda Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile birlikte belediyenin kadrolu taşeron firması Fettahoğlu A.Ş tarafından destekleniyor. Uşak'ta kurulan bir takım yapı denetim şirketleri ile birlikte Seçluklu Beton ve Fettah Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen Asfalt  şirketine gayri resmi ortak olduğu iddia edilen Servet Kuş'un, 24 Haziran seçimleri sırasında aday adayı olarak ortaya çıkması bazı çevreler tarafından günah çıkarma olarak değerlendiriliyor. Uşak'ta ki siyasi kulislerde hukuki, sosyal ve ekonomik güvenliğini sağlama maksadıyla Ak Parti'den aday adaylığı başvurusunda bulunduğu belirtilen Servet Kuş'un Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan tarafından desteklenerek Ak Parti Milletvekili adaylığı sıralamasını sokulmaya çalışıldığı belirtiliyor. Bu sayede hem kendi sosyal ve ekonomik güvenliğini sağlamayı garanti altına almaya çalışan Servet Kuş irili ufaklı kurulan bir takım Yapı Denetim şirketleri ile birlikte Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın da önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden başkanlığını garanti altına almak için mücadele edeceği şimdiden siyasi kulislerde seslendiriliyor...
SORU;
1) İŞ ORTAKLARI FETÖCÜ,KAPATILAN DERNEK FETÖDEN KAPATILIYOR,AYRICA FETÖDEN KAPATILAN DERNEĞİN AYNI ZAMANDA YÖNETİMİNDE YER ALAN SERVET KUŞ'UN YAKIN AKRABALARININ DA FETÖCÜ OLDUĞUNU KENDİSİ SÖYLÜYOR,ÇOCUKLAR FETÖ KOLEJİNDE EĞİTİM ÖĞRETİM GÖRÜYOR VE EN SON EŞİ FETÖNÜN ABLALARI ARASINDA OLDUĞU İDDİA EDİLEN BİRİNİN DARBE GERÇEKLEŞMİŞ OLSAYDI AKPARTİ'DE Kİ VE UŞAK'TA Kİ POZİSYONU NE OLACAK TI?

2)15 TEMMUZ TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN DARBE KALKIŞMASI GÜNÜ GÜNDÜZ ERKEN SAATLERDE BİR AKRABASI TARAFINDAN HABERDAR EDİLEN SERVET KUŞ NEDEN EMNİYETE VE SAVCILIĞA, KONUYU AYNI GÜN BİLDİRMEDİ?

3)2015 GENEL SEÇİMLERİNDE DAHİ FETÖCÜ OLDUĞUNU BİLDİĞİ AKRABASI YA DA İŞ ORTAĞI VEYA YAKINLARINI NEDEN SAVCILIĞA BİLDİREREK BİLGİLENDİRME YAPMADI? 

4)15 TEMMUZ DARBE KALKIŞMASINDAN TAM 1 HAFTA SONRA 22 TEMMUZ TARİHİNDE NEDEN SAVCILIĞA GİDEREK BİLGİLENDİRME GEREĞİ HİSSETTİ? 1 HAFTALIK GECİKMENİN SEBEBİ NE? YAKINLARINDAN FİRAR EDEN FETÖCÜ İSİMLER VAR MI?

5) GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AKPARTİ GENEL MERKEZİNE YAZILAN MEKTUPTA ADI YİNE FETÖ İLE ANILAN HİKMET KAHRAMAN'I NEDEN DELEGE SEÇİM KOORDİNASYON BAŞKANI OLARAK GÖREVLENDİRDİ? 2009 YILINDA FETÖ MÜTEVELLİSİNDE OLAN BİR İŞADAMININ FETÖDEN AYRILMA KARARININ ARDINDAN MÜTEVELLİ HEYETE GERİ DÖNMESİ VE FAALİYETLERİNE DEVAM ETMESİ İÇİN BASKI YA DA İKNA ÇALIŞMASI YAPTI MI? -İŞTE UŞAK CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞININ HAZIRLADIĞI FETÖ İDDİANAMESİNDEKİ SERVET KUŞ BÖLÜMÜ-

İŞTE FETÖCÜ İŞ ORTAĞI ABDULLAH KILIÇ'IN CEZAEVİNDEN YAZDIĞI O MEKTUP...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.