Öne Çıkanlar Büyük Menderes Havzası fetö pdy Uşak Banaz demokrasi şehitleri TVNET Ozan Akın

KERBELA'DA HÜSEYİN OLMAK
  Yazıyoruz defalarca gözaltına alınıyor,sorgulanıyor,tuzağa düşürülüp darp ediliyor ve bir grup şehir eşkıyası iktidar yalakası tarafından ölümle tehdit ediliyoruz!.
Bizim yolsuzluk,usulsüzlük,devlet ya da millet malını talan için kurulup kendisine hukuki görüntü vermiş çıkar amaçlı suç örgütü kurmuş ya da çeteleşmiş Ak Partili Uşak Belediyesi hakkında yazı,yorum ve haberlerdeki maksadımız ve asıl görevimiz, uğruna şehit olunan bu topraklarda adaletin sağlanmasıdır. Zira adaletin sağlanması adına da bizler millet olarak topyekun zulüm ile abad olmak için girişimlerde bulunanların tarih boyunca sonunu berbat ettik, bugünde bu mücadeleyi asla terk etmeyeceğiz!.


Adaletin sağlanması adına Şehit veren milletimizin, kanının yerde kalmaması için elimizden gelen mücadeleyi bu güne kadar verdik vermeye devam edeceğiz.Tutuklanacağız,gözaltına alınacağız,sorgulanacağız belki ama, hakikatin ortaya çıkması ve adaletin sağlanması adına yazmaya devam edeceğiz. Bu minvalde hiç kimse bizi doğru bildiğimiz bu yoldan asla alıkoyamayacak!. Kabul ediyoruz,adalet bazen topaldır. Ağır aksak ilerler ama şunu hiç kimse unutmamalı, adalet gideceği yere mutlaka varır, varacaktır!.
EDEP OLMADAN ASALET,ADALET OLMADAN DEVLET OLMAZ!.
Tarihler boyu vermiş olduğumuz tüm şehitler ve bu topraklar feda edilen bunca can birilerinin siyasi ve iktisadi geleceğine peşkeş çekilemez!. Neyuduğu belirsiz bin türlü belanın,kendisine tarikat ehli süsü vermiş türlü cemaat veya cemiyet yapılanmalarının yanısıra coğrafyamız çevresinde bulunan düşmanın topu,tankı,helikopteri ya da türlü silah namlusu geçmişten günümüze defalarca bu millete dönmüşse, dinlenmek bize göre değildi, bilhakis her alanda vazife bu ülkenin vatansever evlatlarının kaçınılmaz bir görevidir.. Hayat her ne kadar tedbiri elden bırakmayacak kadar ince bir çizgide ise de Hakk olan davalarda ölüm bizim için bir son değil tam tersine başlangıçtır!. Ülkemizde kirli siyasi ve iktisadi emelleri uğruna her türlü yolu mübah sayan bilimum tarikat, cemaat veya cemiyet yapılanmalarının yanısıra siyasetçi,işadamı vesair adı her ne olursa olsun bir takım fetö kaçkını menzil tarikatı ya da iktidar sığıntısı bir grup zümrenin önce fetö itirafçısı sıfatında dinlenip etkin pişmanlık yasasından yararlanmasını daha sonra aynı zümrenin adeta kendi yaşamı uğruna milletin geleceğini mahfetmesi adaletin tam manasıyla sağlanması adına kabul edilebilir bir durum değildir.
Hukukunda kabul edip bir türlü soruşturma açmadığı ya da bundan özellikle imtina ettiği eski fetöcü şimdilerde menzil tarikatı ile birlikte iktidar partisi sığıntıları kendilerine adeta muhafazakar müslüman görüntüsü vererek kamufle olma çabasına girdiler. Bunun şehrimizdeki en bariz örneğini Ak Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile birlikte belediye meclisinde bulunan 6 fetö itirafçısı meclis üyesi ve belediye iştiraki olan Utaş A.Ş.'de görüyoruz ve yaşıyoruz.


YANILIYORSUNUZ,BAŞARAMAYACAKSINIZ!..
Çünkü biz ne tetikçi tutup arkadan saldırtacak kadar alçaldık ne tuzak kurup,yakıp yıkmak için seferler düzenledik ne de insanları karanlığa sürükledik. Milleti içine çekmeye çalıştığınız o karanlıkta siz boğulacaksınız!.Zira istifa haberlerinin ardından endişe ve panikle kendisine yakın bir takım tv ve gazetelerde binlerce lira harcayıp kendisini aklama çalışması içine giren Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve avenesinin endişe ile hezeyanlarını son günlerde gayet net gördük ve yaşadık. Endişelenmekte haklısınız, makamla varoldunuz fıstıki makamla gideceksiniz!.

SİZ HEPİNİZ BEN TEK!.
Sahibi olduğunuzu zannettiğiniz makamın size vermiş olduğu siyasi güç ve parayla çevrenize topladığınız kiralık kalemlerin farkındayız. Şehrin valisi Salim Demir'i işaret ederek Süleyman Özışık isminde bir kalem başta olmak üzere sanal alemde bir takım trollerinize yaptırdığınız karalama kampanyalarının farkındayız, şundan emin olun hiç birisi tutmayacak!. Zira devletin birlik ve bütünlüğü milletin refah ve huzuru için kendi hayatını hiçe sayacak değerli devlet büyüklerimiz olduğu müddetçe aldığınız her nefes ciğerlerinizde bir yangın oluşturacak!. Makam ve saltanat uğruna bir şehrin siyasi ve iktisadi geleceğini yok etme çabasında olan fetö kaçkını menzil tarikatı üyesi görünümlü Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Utaş Yönetim Kurulu Ali Rıza Çümen ve 6 fetö itirafçısı belediye meclis üyesi arkadaşları ile birlikte parti içinde ve dışında bu kirli yapılanmaya destek veren çıkar çetesinin Yezid ve Yezidin ordusu olduğunu kabul edecek olursak bu pervasızlığa ve ahlaksızlığa dur diyecek Hüseyin'lerin ve Hasan'ların varlığını da hatırlatmak gerek . Bu çerçevede Kerbala çöllerinde Yezid olmaktansa Hz.Ali'nin oğlu Hüseyin olmayı tercih eden bu millet ve elbette adalet zamanı geldiğinde gereken cevabı en sert şekilde verecektir!. İşte bu yüzden makamınızdan aldığınız siyasi güç ile birlikte elde ettiğiniz ekonomik güçle kiraladığınız ya da satın aldığınız tüm kalemlerinizi seferber edin. İhtiyacınız olacak!..
SİZ HEPİNİZ BEN TEK!..
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ayvaz karasu 5 yıl önce

Senin çayını içmem lazım dostum